Archiwum
Zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną za dar Św. S. Faustyny Kowalskiej i za wszystkich powołanych do życia konsekrowanego. Msza Św. zostanie odprawiona w Domu Św. Faustyny w Ostrówku 1 sierpnia 2015 r., bezpośrednio po Koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

