Świadectwa po Zanurzeniu w Słowo on-line „Z miłości...”

Świadectwa po internetowym Zanurzeniu w Słowo: "Z miłości..."

1. W dniu 20 marca 2021 roku uczestniczyłam w moim trzecim Zanurzeniu w Słowie. Jak zwykle s. Rachela poprowadziła z pasją Lectio Divina, a uczestniczki zarażały uśmiechem. Choć spotkanie było w formie on-line, okazało się, że dla Boga nie stanowi to bariery, by doświadczyć mnie swoją bliskością i miłością. Rozważanie dotyczyło fragmentu z Ewangelii Św. Łukasza o ustanowieniu Eucharystii. Nie wyobrażałam sobie że 7 wersetów Pisma Świętego może nieść tyle treści i tyle przesłania. Były łzy, trudności i cudna obecność z Jezusem w kontemplacji. Odkryłam Nowe Przymierze z krwi Jezusa. Dla mnie Nowe Przymierze to zobowiązanie do bycia żywym świadectwem, gdy Bóg daje siłę. W sytuacjach zaś trudnych to oznacza dla mnie zgodę na to by Bóg wziął i nie wypuszczał mnie ze swoich rąk. Bóg zapłać!!!

Iza

2. Dziękuję s. Racheli za organizację pierwszego Zanurzenia w Słowo online. Było to dla mnie bardzo ważne spotkanie oraz ciąg dalszy mojej podróży.

Po pierwszym Zanurzeniu, nie wiedziałam czego się spodziewać. Dopiero kolejnego dnia, po powrocie do domu "zaczęło się dziać". Po drugim Zanurzeniu wyjechałam z domu Św. Faustyny ze słowem: "STAŃ W PRAWDZIE". Miałam stanąć w prawdzie w ciągu roku od Zanurzenia. Zrobiłam wszystko, co było możliwe dla mnie przez ten rok, ale niestety, nie udało mi się zrealizować tego, co wiedziałam, że powinnam zrobić.

Dziś, z mojego trzeciego Zanurzenia "Z Miłości..." wychodzę ze słowem "Nowe Przymierze ". Właśnie te słowa zabieram w dalszą podróż. To "Nowe Przymierze" to dla mnie kontynuacja tego, co zaczęło się podczas pierwszego spotkania u Sióstr Jezusa Miłosiernego w Domu Św. Faustyny.

Dzięki Nowemu Przymierzu, otrzymałam kolejną szansę, za którą jestem Panu ogromnie wdzięczna. Teraz mogę działać dalej. Kontynuować to, do czego Pan mnie zaprosił. Dał mi więcej czasu. Dał mi szansę. Czuję ogromną radość i wdzięczność za to Zanurzenie.

Polecam udział w Zanurzeniu w Słowie. Jeśli dojdzie do Ciebie ten wpis, powinnaś/powinieneś odebrać je jako zaproszenie od Pana na spotkanie. Ja czekam na kolejne.

Z miłością, pełna wdzięczności LM

Adres

Siostry Jezusa Miłosiernego
Dom Św. Faustyny
ul. Św. Faustyny 5
05-205 Ostrówek

Numer konta:

PL 88 1600 1462 1817 7333 6000 0008

Polityka prywatności